Adres

Güngören Mah. Kavisli Sok. No: 26 Taşdelen Çekmeköy / İSTANBUL

Email: [email protected]

Tel: +90 216 606 20 03

Hızlı İletişim

Tel: 0 216 484 33 38

+90 541 257 77 92


Kocaeli, Türkiye merkezli yüksek kaliteli römork ve karavanların lider üreticisi Pino Römork ‘a hoş geldiniz. Sektördeki on üç yılı aşkın deneyimimizle, müşterilerimize mümkün olan en iyi ürün ve hizmetleri sunma taahhüdümüzle gurur duyuyoruz.

Pino Römork ‘da özel ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek güvenilir bir römork veya karavana sahip olmanın önemini anlıyoruz. Bu nedenle avcı römorkları, kapalı kasa römork, tekne römorkları, jet ski römorkları, kar motoru römorkları, köpek taşıma römorkları, iş makinesi taşıma römorkları, çöp taşıma römorkları, ticari ve sektörel kapalı kasa römorklar gibi geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz. Gereksinimleriniz ne olursa olsun, sizin için mükemmel bir çözüme sahibiz.

Ürünlerimiz en yüksek kalite, güvenlik standartlarına göre tasarlanmış ve üretilmiştir. ISO 9001 Kalite Yönetim ve Uluslararası Onay sertifikalarının yanı sıra Avrupa Q1 ve Q2 Uygunluk sertifikalarına sahibiz ve ürünlerimizin en katı endüstri standartlarını karşılamasını sağlıyoruz. Bu, Pino Römork’u seçtiğinizde tam bir gönül rahatlığına sahip olabileceğiniz anlamına gelir.

Son teknoloji üretim tesislerimiz, hem dayanıklı hem de verimli römork ve karavanlar üretmemizi sağlayan en son teknoloji ile donatılmıştır. Yaptığımız her ürünün en yüksek kalitede olmasını sağlamak için yalnızca en iyi malzeme ve bileşenleri kullanıyoruz.

Pino Römork ‘da kendimizi müşterilerimize istisnai bir hizmet sunmaya adadık. Deneyimli profesyonellerden oluşan ekibimiz, sorularınızı yanıtlamak ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak mükemmel ürünü bulmanıza yardımcı olmak için her zaman hazırdır. Kişiselleştirilmiş hizmet ve destek sunma yeteneğimizle gurur duyuyoruz ve tam memnuniyetinizi sağlamak için her zaman ekstra yol kat etmeye hazırız.

Bir sonraki av geziniz için bir avcı karavanına, işiniz için bir kargo karavanına veya atık yönetimi için bir çöp karavanına ihtiyacınız varsa, Pino Römork size yardımcı olur. Sizi ürün yelpazemizi keşfetmeye ve bizi Türkiye'nin önde gelen römork ve karavan üreticilerinden biri yapan kalite ve güvenilirliği deneyimlemeye davet ediyoruz.

Pino Römork olarak sizlere en yüksek kalitede, güvenilir, uzun ömürlü, ürün ve hizmetler sunma taahhüdümüzle gurur duyuyoruz.

Neleri Sunuyoruz?

Kapsamlı ürün yelpazemiz onaylı çeki demiri, proje tasarımı ve hatta Tiny House içermektedir. Ürünlerimizin her biri, hem dayanıklı hem de uzun ömürlü olmalarını sağlamak için güvenliğiniz düşünülerek tasarlanmıştır. Ayrıca gereksinimlerinize uygun mükemmel römork veya karavana sahip olmanızı sağlayarak özel ihtiyaçlarınızı karşılamak için kişiselleştirilmiş tasarımlar sunuyoruz.

Ürünlerimiz en yüksek endüstri standartlarını karşılayacak şekilde üretilmiştir; hem yurt içinde hem de yurt dışında güvenli sürüş için test edilmiştir. Römorkunuzun veya karavanınızın güvenilir olmasını sağlamanın önemini anlıyoruz, böylece tam bir gönül rahatlığıyla yolculuğunuzun keyfini çıkarmaya odaklanabilirsiniz.

Römorkunuzun veya karavanınızın benzersiz ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmasını sağlayarak müşterilerimize kişiselleştirilmiş tasarım hizmetleri sunma becerimizle gurur duyuyoruz. İster işiniz için bir karavana, ister ailenizle yapacağınız tatiller için bir karavana ihtiyacınız olsun, sizin için mükemmel bir çözümümüz var.

Pino Römork olarak güvenliğinizin en büyük önceliğimiz olduğunun farkındayız ve bu sorumluluğu çok ciddiye alıyoruz. Bu nedenle ürünlerimizi oluşturmak için yalnızca en kaliteli malzemeleri ve bileşenleri kullanıyoruz. Deneyimli profesyonellerden oluşan ekibimiz, her ürünün en yüksek kalite ve güvenlik standartlarına göre üretilmesini sağlamaya kendini adamıştır; römork veya karavanınızın emin ellerde olduğuna güvenebilirsiniz.

Bir sonraki yol gezinizi, hafta sonu kaçamağınızı planlıyor veya Tiny House ihtiyacınız varsa, Pino Römork sizin için mükemmel çözüm olacaktır. Sizi, ürün, hizmet yelpazemizi keşfetmeye ve bizi sektördeki en güvenilir isimlerden biri yapan kalite ve güvenilirliği deneyimlemeye davet ediyoruz.

Neleri Üretiyoruz?

Pino Römork olarak deneyiminizi bir adım öne taşımak adına sizin için ürettiğimiz bazı ürünler aşağıdaki gibidir:

• Kapalı Kasa Römork
• Motosiklet Römorku
• Atv ve Utv Taşıma Römorku
• Yük Taşıma Römorku
• Avcılar İçin Römork
• İş Makinası Taşıma Römorku
• Jeneratör Taşıma Römorku
• Çöp Taşıma Römorku
• Tekne Römorku
• Köpek Taşıma Römorku
• Kar Motoru Römorku
• Jet Ski Römorku
• Ticari ve Sektörel Kapalı Kasa Römorkları
• Karavan
• Tiny House
• Projelendirme desteği
• Araç Çeki Tertibatı Takılması
• Çeki Demiri

Ürünlerimizden her biri Karayolları Trafik Yönetmeliği, İç İşleri, Bayındırlık ve İskân ve Ulaştırma Bakanlıklarınca hazırlanmış olup, usul ve esaslara dayanarak imal edilmiştir. Bu nedenle sizler için aşağıdaki sınıflarda da üretimimiz gerçekleştirmekteyiz:

• O Sınıfı Taşıma Araçları: 0.75 ton kapasite ile başlayıp 10 tonu aşan taşıma kapasitesine sahip araçlardır. O sınıfı araçlar kendi arasında 4’e ayrılmaktadır.
• Bu tip araçlar içerisinde; * 01 Römork Sınıfı – 0- 0.75 ton, 02 Römork Sınıfı-0.075 ton-3.5 ton arası için geçerlidir. Pino Römork özel üretim veya standart üretim römorklarda bu sınıflandırma içerisinde üretim ve projelendirme yapmakla yetkilidir.
• Özel Amaçlı Taşıtlar: Yapımı esnasında özel gövde düzenek veya ekipmanları olan yük, yolcu, özel işlevi yerine getiren araçlardır.
• Ambulans: Yaralı ve hasta insanları taşımak için tasarlanan SC koldu M sınıfı araçlardır.
• Zırhlı Taşıtlar: Yük ve yolcunun korunması adına kurşungeçirmez zırh kaplamaya sahip özel motorlu araçlardır.
• Cenaze Arabası: Cenazenin güvenle taşınması için özel ekipmanlarla donatılmış SD koda sahip motorlu araçlardır.
• SF Seyyar Vinçler: Kaldırma momenti 400 kNm’ye eşit ve daha fazla vinci olan N3 kategorisine ait eşya taşımaya uygun olmayan araçlardır.
• Tarım ve Ormancılık Traktörleri: T sınıfına sahip tarım ve ormanlarda kullanımı elverişli motorlu araçlardır.

Belgelerimiz Neler?

Kuruluşunu ilk olarak İstanbul 2009 yılında yapan firmamız, ürünlerin güvenliği ve olağanüstü ihtiyaçlarınız için dünya standartlarında ilerlemektedir. Bu sebeple farklı ihtiyaçlarınıza yönelik tasarım aşamaları, projelendirme, üretim ve diğer hizmetler için belgeleri bulunmaktadır. Bu belgeler aşağıdaki gibidir:

• Yurtdışında da rahatlıkla kullanmanız için Avrupa O1 ve O2 Tip Uygunluk belgesi
• ISO 9001 Kalite Yönetimi ve Uluslararası Onay belgeleri
• Pino Marka Tescil Belgesi
• NSAI Sertifikası
• Global Group Tescil Sertifikası
• SAE International Belgesi
• TUV SUD Automotive Belgesi

Bizi Neden Tercih Etmelisiniz?

Pino Römork anlam ve bütünlüğü bir arada bulacağınız şirkettir. Geleceğe yön veren ticari bir işletme, huzur arayan inançlı bir insan veya işlerinizi kolaylaştırmak için yük ihtiyaçlarınız olsun sizin yanınızdayız. Yüklerinizi taşımak için römork mu arıyorsunuz veya ailenizle mutlu dakikalar geçirmek için Tiny House ihtiyacınız mı var? Bizi tercih etmeniz için sizlere fırsat sunuyoruz. İşte karavan ve römork üretimimiz için bizi tercih etmeniz gereken bazı nedenler:

Uzmanlık ve Deneyim

Uzman ekibimiz, römork ve karavan tasarlama ve projelendirme konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir. Üretim sürecinin karmaşıklığını anlıyoruz ve özel ihtiyaçlarınızı karşılayan en kaliteli ürünleri sunacak bilgi ve becerilere sahibiz.

Özelleştirme
Römork ve karavan üretim hizmetimizde herkese uyan tek bir yaklaşıma inanmıyoruz. Bu nedenle römork veya karavanınızın benzersiz gereksinimlerinize göre uyarlanmasını sağlamak için özelleştirme seçenekleri sunuyoruz. Boyut ve şekilden kullanılan malzemelere kadar hem işlevsel hem de estetik açıdan hoş bir ürün sunmak için müşterilerimizle yakın bir şekilde çalışıyoruz.

Kaliteli Malzemeler

Römork ve karavanlarımızın üretiminde sadece yüksek kaliteli malzemeler kullanıyoruz. Bu, ürünlerimizin dayanıklı, güvenilir ve uzun ömürlü olmasını sağlar. Müşterilerimizin zorlu koşullara ve ağır kullanıma dayanabilecek ürünlere ihtiyacı olduğunu anlıyoruz, bu nedenle her proje için en iyi malzemeleri seçerken büyük özen gösteriyoruz.

Olağanüstü Müşteri Hizmetleri

Römork ve karavan üretim hizmetimizde müşteri memnuniyetinin esas olduğuna inanıyoruz. İlk tasarımdan nihai teslimata kadar tüm süreç boyunca olağanüstü müşteri hizmeti ve desteği sağlamaya kararlıyız. İhtiyaçlarının karşılandığından emin olmak için müşterilerimizle yakın bir şekilde çalışıyoruz ve ortaya çıkabilecek tüm soruları, endişeleri yanıtlamak için her zaman hazırız.

Rekabetçi Fiyatlandırma

Maliyetin müşterilerimiz için önemli bir husus olduğunu anlıyoruz. Bu nedenle römork ve karavan üretim hizmetlerimiz için rekabetçi fiyatlar sunuyoruz. Ürünlerimizin yatırıma değer olduğuna inanıyoruz; paranızın karşılığını olağanüstü bir şekilde vermeye çalışıyoruz. Özel ihtiyaçlarınıza göre hazırlanmış bir römork, Tiny House, karavan arıyorsanız, römork ve karavan üretim hizmetimize göz atın. Uzmanlığımız, özelleştirme seçeneklerimiz, kaliteli malzemelerimiz, olağanüstü müşteri hizmetlerimiz ve rekabetçi fiyatlandırmamızla bir sonraki projeniz için mükemmel ortağız. Hizmetlerimiz, çözümlerimiz ve size nasıl yardımcı olabileceğimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için şimdi bize ulaşın.